GTA V: ambitny mod Liberty City nie zostanie ukończony

Autor:
Data: 06 lipca 2017 - 10:28

Grupa modderska odpowiedzialna za powstanie narzędzia OpenIV, pozwalającego na modyfikacje ostatnich GTA, od dłuższego czasu pracowała nad bardzo ambitnym projektem przeniesienia całego miasta Liberty City z GTA IV do świata GTA V. Spoglądając na udostępnione screenshoty (link do galerii), trzeba przyznać, że szło im naprawdę dobrze. Okazuje się jednak, że po ostatnim zawirowaniu z modami, projekt ląduje w koszu.
--

W połowie czerwca Take-Two (wydawca GTA), wysłał do modderów wiadomość, aby zaprzestali swoich prac i udostępniania narzędzia OpenIV. Jeżeli się nie dostosują, będą konsekwencje prawne. Po oburzeniu fanów serii i bojkocie GTA V na Steamie (wiele negatywnych recenzji), studio zmieniło swoje stanowisko i zawęziło restrykcje dotyczące modów tylko do trybu multi-player. Udostępniono również nową politykę wspierania modów na stronie Rockstar. Ofiarą nowej polityki pada niestety wspomniany na początku newsa mod GTA V: Liberty City. Najpewniej chodzi o fragment związany z prawami do własności intelektualnej.

Poniżej film przedstawiający wstępną wersję moda Liberty City w GTA V:

Komentarze ...

bullet Rafer
06 lip 17 - 11:49
Komentarze: 432
Zapraszam do dyskusji na temat moda na forum:
https://speed-zone.pl/forum_viewtopic.php?22.37292

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

GRID
11 października 2019
Need For Speed Heat
08 listopada 2019
Drift19
2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie