GTA V: ambitny mod Liberty City nie zostanie ukończony

Autor:
Data: 06 lipca 2017 - 10:28

Grupa modderska odpowiedzialna za powstanie narzędzia OpenIV, pozwalającego na modyfikacje ostatnich GTA, od dłuższego czasu pracowała nad bardzo ambitnym projektem przeniesienia całego miasta Liberty City z GTA IV do świata GTA V. Spoglądając na udostępnione screenshoty (link do galerii), trzeba przyznać, że szło im naprawdę dobrze. Okazuje się jednak, że po ostatnim zawirowaniu z modami, projekt ląduje w koszu.
--

W połowie czerwca Take-Two (wydawca GTA), wysłał do modderów wiadomość, aby zaprzestali swoich prac i udostępniania narzędzia OpenIV. Jeżeli się nie dostosują, będą konsekwencje prawne. Po oburzeniu fanów serii i bojkocie GTA V na Steamie (wiele negatywnych recenzji), studio zmieniło swoje stanowisko i zawęziło restrykcje dotyczące modów tylko do trybu multi-player. Udostępniono również nową politykę wspierania modów na stronie Rockstar. Ofiarą nowej polityki pada niestety wspomniany na początku newsa mod GTA V: Liberty City. Najpewniej chodzi o fragment związany z prawami do własności intelektualnej.

Poniżej film przedstawiający wstępną wersję moda Liberty City w GTA V:

Komentarze ...

bullet Rafer
06 lip 17 - 11:49
Komentarze: 432
Zapraszam do dyskusji na temat moda na forum:
https://speed-zone.pl/forum_viewtopic.php?22.37292

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

F1 2019
28 czerwca 2019
FIA European Truck Racing Championship
lipiec 2019
GRID
13 września 2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie