Newsy

GTI Racing – Czas odpalić silniki

Techland poinformował dziś, że GTI Racing najnowsza samochodówka na silniku Xpand Rally trafi na półki sklepowe już 10 marca w cenie 79,90pln.

GTI Racing w wyjątkowy sposób łączy realistyczną i szczegółową symulację fizyki samochodu z czystą przyjemnością dynamicznej jazdy! Gra zawiera pełna ewolucję GOLFA – legendy europejskiej motoryzacji w tym sportowe modele GTI, G60 i R32, kultowe modele Volkswagena takie jak Beetle i transporter T1 „Samba” oraz najnowsze Concept Cary.

GTI Racing to setki oryginalnych części najbardziej znanych tunerów: Zender, Koenig, BBS, Recaro, Remus dzięki którym oryginalne modele zyskują niepowtarzalny wygląd i mocy. W grze umieszczono ponad 70 wyścigów różnych typów przeciw wyjątkowo wymagającym przeciwnikom AI w 6 lokacjach. Dzięki zwycięstwom w każdym z 25 mistrzostw, gracz może piąć się w górę i budować wizerunek najlepszego tunera i kierowcy.

GTI Racing to wyścigi na trasach o w pełni dynamicznym i interaktywnym otoczeniu. Każdy potrącony element może spowolnić przeciwników lub powstrzymać ich na dobre!

Więcej informacji o grze już wkrótce na www.gtiracingthegame.com
Informacja prasowa – Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments