Newsy

GTR 2 FIA GT Racing Game od Cenega Poland!

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego firmy trafiła najbardziej zaawansowana symulacja wyścigowa, wprost z katalogu firmy Atari – GTR 2. Pierwsza część – GTR – był krokiem milowym, jeśli chodzi o symulatory wyścigowe. GTR 2 na nowo ustanawia granicę doskonałości dla innych gier. Cytując jeden z portali o grach – „Wszystkie gry z seri Gran Turismo i TOCA mogą pakować walizki. GTR 2 to zupełnie nowa jakość wśród symulatorów wyścigowych, której jeszcze długo nikt nie dorówna” – cała masa zaawansowanych modyfikacji parametrów samochodu, zarówno silnika, jak i nadwozia czy zawieszenia w połączeniu z kilkoma stopniami trudności, to główne cechy gry, dzięki którym produkt skierowany jest do szerokiego grona odbiorców. Zarówno zaawansowani gracze, jak i początkujący kierowcy znajdą tutaj dla siebie coś miłego. Produkcja studia SimBin wydana zostanie w polskiej wersji językowej z napisami, a bliższe informacje, dotyczące daty wydania i ceny podane zostaną już wkrótce.

OPIS GRY:
Fascynujący realizm bestsellerowej gry GTR został wyniesiony na zupełnie nowy poziom! GTR 2, oficjalna symulacja serii wyścigowej FIA GT zawiera ponad 140 dokładnie odtworzonych samochodów i 34 trasy w hiperrealistycznym świecie wyścigów. Dodatkowo, dzięki rewolucyjnemu systemowi szkoły jazdy, GTR 2 nauczy każdego gracza, jak powinien zachowywać się na torze prawdziwy, profesjonalny kierowca wyścigowy.

WIĘCEJ INFORMACJI O GRZE:
– Więcej Informacji o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2916
– Strona oficjalna: http://gtr-game.10tacle.com/index.php?id=246&L=1
Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments