Newsy

GTR 2 już od jutra w sprzedaży za jedyne 29,90 PLN!

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już w dniu jutrzejszym do sprzedaży trafi długo oczekiwana gra GTR 2: FIA GT Racing Game, wielokrotnie nagradzana tytułem najlepszej gry wyścigowej roku 2006 (m.in przez GameSpot i GameSpy). Produkcja studia SimBin wydana zostanie w polskiej wersji językowej z napisami, w cenie 29,90 PLN. Gra objęta jest inicjatywą Rewolucja Cenowa.

Pierwsza część – GTR – była krokiem milowym, jeśli chodzi o symulatory wyścigowe. GTR 2 na nowo ustanawia granicę doskonałości dla innych gier. Cytując jeden z polskich portali o grach – „Wszystkie gry z seri Gran Turismo i TOCA mogą pakować walizki. GTR 2 to zupełnie nowa jakość wśród symulatorów wyścigowych, której jeszcze długo nikt nie dorówna” – cała masa zaawansowanych modyfikacji parametrów samochodu, zarówno silnika, jak i nadwozia czy zawieszenia w połączeniu z kilkoma stopniami trudności, to główne cechy gry, dzięki którym produkt skierowany jest do szerokiego grona odbiorców. Zarówno zaawansowani gracze, jak i początkujący kierowcy znajdą tutaj dla siebie coś miłego.

UWAGA!! GTR2 MOŻE NA ZAWSZE ZMIENIĆ TWOJE POSTRZEGANIE INNYCH GIER WYŚCIGOWYCH!!
Informacja prasowa Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments