Newsy

GTR Evolution – dodany do planu wydawniczego!

Firma CD Projekt z przyjemnością pragnie poinformować, iż do planu wydawniczego został włączony tytuł GTR Evolution w wersji PC, który może zostać zaimplementowany jako dodatek do gry Race 07: The WTCC Game.

Z czym będziemy mieć do czynienia:
– Najtrudniejszy tor na świecie: Nordschleife, zwany „Zielonym Piekłem”, przeniesiony na ekrany komputerów po raz pierwszy w historii gier wyścigowych.
– 22 nowe samochody klasy GT, plus tuningowane maszyny klasy WTCC Extreme w połączeniu z RACE 07 daje stajnie liczącą 49 samochodów w 12 klasach.
– 19 torów w ponad 40 konfiguracjach zapewnia rozgrywkę na wiele godzin.
– W połączeniu z RACE 07 powstaje jedna z największych gier wyścigowych wydanych na PC.

Przypomnijmy że w podstawowej wersji gry – Race 07 WTCC bierzemy udział w serii wyścigów znanych wszystkim miłośnikom motoryzacji, m.in. w tytułowym World Tourning Car Championship, Formuła BMW , Mini Cooper Challenge, czy Radical SR3 i SR4. Twórcy postarali się, by na poczynania kierowcy miały wpływ dziesiątki czynników, które na jazdę wpływają w rzeczywistych warunkach. Położono również nacisk na odwzorowanie torów wyścigowych – będziemy mogli przejechać się m.in. na tak znanych torach, jak Monza, Zandvoort czy Imola. Race 07 odda do naszej dyspozycji ponad 300 wiernie odwzorowanych i w pełni licencjonowanych samochodów, podzielonych na 11 klas.

GTR Evolution w wersji PC ukaże się na przełomie sierpnia i września. Dokładna data premiery, cena, wersja językowa, zostaną podane niebawem.
Informacja prasowa – CD Projekt

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments