Motogry Newsy

GTR3 nie powstanie? SimBin UK zamyka konta społecznościowe

W styczniu 2017 roku pojawiła się pierwsza zajawka powstającego GTR3. Miała to być kolejna odsłona popularnych symulatorów od znanego studia SimBin. Niestety, deweloper odpowiedzialny za produkcję – SimBin UK, zamknął swoje konta w serwisach społecznościowych. Może to oznaczać zamknięcie studia oraz porzucenie projektu. Scenariusz wydaje się tym realniejszy, biorąc pod uwagę jak rzadko, od momentu zapowiedzi, twórcy raczyli graczy kolejnymi zajawkami.

Przypomnijmy, SimBin to studio specjalizujące się w symulacjach wyścigowych. Poprzednie ich gry znajdują swoich odbiorców nawet i dziś, pomimo kilkunastu lat na rynku. Gry przy życiu przede wszystkim utrzymują liczne modyfikacje. Być może nie są to już tytuły na miarę współczesnego simracingu, lecz w ramach nostalgicznej przejażdżki wciąż mogą dać dużo radości.

Na zapowiedziane GTR3 liczyło pokaźne grono graczy, lecz nawet i najwierniejsi fani produkcji tracili nadzieję, w obliczu tak skąpiej ilości informacji dostarczanej przez deweloperów. Najpewniej zatem wkrótce dowiemy się oficjalnie o losach studia.

Źródło: racedepartment.com

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Michał Pochopień
Fan motorsportu zarówno prawdziwego, jak i wirtualnego, śledzący prawdopodobnie wszystkie możliwe serie wyścigowe na świecie - w tym, jako jedna z 3 osób w Polsce oglądam NASCAR ;)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments