Gutowski i Sokół kontra F1 2018

Autor:
Data: 05 września 2018 - 15:17

F1 2018 to najwierniejsza gra o królowej sportów motorowych w historii. W związku z premierą nowej odsłony, Techland zaprasza za kierownicę dziennikarzy zajmujący się magicznym światem Formuły 1.
--

F1 nie ma dla nich tajemnic. Cezary Gutowski ("Przegląd Sportowy") i Mikołaj Sokół (telewizja Eleven Sports) mają kierowców na wyciągnięcie ręki i znają codzienność najbardziej prestiżowej serii wyścigów w sportach motorowych od podszewki.


Specjaliści przyjrzą się każdemu aspektowi najnowszej odsłony serii. Ocenią rozgrywkę i jej realizm, opowiedzą o klasycznych bolidach i - z perspektywy dziennikarzy - spojrzą na to jak wyglądają relacje wirtualnych kierowców z mediami, które są jedną z tegorocznych nowości w trybie kariery.

Czy Halo - system ochrony kierowcy z tegorocznych bolidów obecnych w grze - faktycznie przeszkadza w jeździe? Czym jest turbodziura w bolidach z lat 80-tych? Odpowiedzi na te i inne pytania padną w serii materiałów z ekspertami biorącymi pod lupę grę F1 2018.


F1 2018 dostępne jest w zlokalizowanej wersji z napisami na PlayStation 4, Xbox One i PC.
Źródło: Techland

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

MotoGP 20
23 kwietnia 2020
SnowRunner
28 kwietnia 2020
Automobilista 2
maj 2020
Więcej premier

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie