Gymkhana II Project - Ken Block znowu szokuje! Wideo.

Kilka dni temu, po obejrzeniu zwiastuna, zastanawiałem się czym Ken Block postanowi zaskoczyć swoich fanów w drugiej odsłonie swojego projektu Gymkhana. Premiera filmu "Gymkhana Two Project" odbyła się wczoraj. Nie zabrakło rzeszy znanych ludzi w światku motoryzacyjnym jak i dziesiątek fleszy i gratulacji. Klip został zrealizowany z iście hollywoodzkim rozmachem.
Więcej »
- wtorek, 02 czerwca 2009 - 15:41 - Komentarze: 3

Komentarze ...

bullet MarK
09 cze 09 - 15:07
Komentarze: 68
Po raz kolejny nie widzę w tym filmiku niczego ponad to, co potrafią zawodowi drifterzy, czy kierowcy rajdowi, więc nie wiem czemu bym miał temu gościowi jakieś specjalne pokłony oddawać.

bullet S4jm0n
12 cze 09 - 15:00
Komentarze: 510
Pytanie, czemu w takim razie Ci Twoi zawodowi drifterzy czy kierowcy rajdowi nie zrobią tego samego co on? Brak pieniędzy? (heh), Brak motywacji? (heh), Brak inwencji? (heh), Brak.... no właśnie czego? Wytłumacz, a się ustosunkuję do tego.

bullet MarK
17 cze 09 - 16:57
Komentarze: 68
Czego nie robią? Nie driftują? Nie jeżdżą na centymetry od przeszkód przy 200 km/h? Oczywiście, że tak. Tyle, że oni to robią jako dyscyplinę sportową. Jeżdżą wedle z góry ustalonych zasad, których muszą się trzymać. Ten Pan powyżej zamiast jeździć w zawodach robi show. Oczywiście coś takiego mogło się narodzić tylko w USA, gdzie są najbardziej prymitywne formy rozrywki stąd takie pomontowane show, które sprawia wrażenie niesamowitych umiejętności kierowcy się tam sprzedaje. A właśnie co do samych umiejętności i montowania: uważasz, że jakiś zawodowy drifter, mając tyle prób co ten gość na wykonanie każdej ze sztuczek oddzielnie po 4549384293 razy i zmontowanie tego w jeden, niby płynny, przejazd by nie dokonał tego samego? Dobre sobie.

Zamieść komentarz

Ksywa:
Wynik: dodaj jeden do liczby z obrazka
 
Komentarz:

Ankieta

Którą serię wolisz?

Forza Motorsport

Gran Turismo

Project CARSNajbliższe premiery

Spintires: MudRunner
31 października 2017
Need For Speed Payback
10 listopada 2017
Wreckfest
grudzień 2017
Więcej premier

Partnerzy

Speed Lista

Screen Miesiąca

Golf GTI

"Golf GTI"
Screen by EA

Zagłosuj lub wyślij screena!

Czas tworzenia: 0.0631 sekund(y). DB queries: 14.