Newsy

HAAS wymienia obu kierowców na sezon 2021!

To już oficjalne, zespół Haas postanowił wymienić obu kierowców. Kevin Magnussen oraz Romain Grosjean wydali oficjalne oświadczenia na swoich portalach społecznościowych odnośnie zakończenia współpracy z zespołem Haas.

Romain Grosjean na instagramie wstawił wymowne zdjęcie z napisem THE END:

„Ostatni rozdział został zamknięty, a książka została ukończona.

Byłem w Haasie od 1 dnia zespołu. Podczas 5 lat, przeżyliśmy wzloty i upadki, ale ta przygoda była tego warta. Wiele się nauczyłem, poprawiłem jako kierowca i jako człowiek. Mam nadzieję, że pomogłem również zespołowi. To prawdopodobnie moja największa duma, większa niż szalone pierwsze wyścigi w 2016 roku czy 4. miejsce w GP Australii 2018. Życzę zespołowi wszystkiego najlepszego w przyszłości

Romain”

Kevin Magnussen swoje oświadczenie opublikował na Twitterze:

„Cześć

Sezon 2020 prawdopodobnie jest moim ostatnim w zespole F1 Haas’a. To był świetny czas spędzony z zespołem który trwał 4 lata, będę go bardzo miło wspominać. Bycie częścią nowego zespołu to było jednocześnie ogromne wyzwanie, ale i satysfakcja. Zdobyłem mnóstwo doświadczeń co pozwoliło mi dorosnąć i rozwinąć się jako kierowca wyścigowy.

Chciałbym podziękować Gene, Gunterhowi i całemu zespołowi za ich lojalność i zaufanie którym mnie obdarzyli przez te 4 lata.

Ciągle pracuję nad swoimi przyszłymi planami, o czym niedługo dam znać.

W każdym bądź razie pozostało 6 wyścigów do końca sezonu i dam z siebie wszystko by ukończyć je wysoko.

Dziękuje za wsparcie.
Kevin Magnussen”

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
avatarJablonson
Adam Jabłoński
Znany jako ARP Jablon, jeden z założycieli drużyny simracingowej Alpina Racing Poland oraz współzałożyciel Polskiej społeczności w Assetto Corsa Competizione na platformie Xbox -> ACC Simracing by ARP
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments