Motogry Newsy

Hot Wheels Unleashed sprzedało się już w milionie kopii

Studio Milestone ogłosiło, że ich gra wyścigowa Hot Wheels Unleashed, sprzedała się w milionie egzemplarzy na całym świecie, zarówno w wersji fizycznej jak i cyfrowej, od czasu premiery 30 września 2021, co czyni go najszybciej sprzedającym się tytułem Milestone w historii.

Odkąd ogłosiliśmy Hot Wheels Unleashed w lutym, otrzymaliśmy tysiące pozytywnych wiadomości od fanów. Ten kamień milowy jest kolejnym dowodem, że słuchamy naszej społeczności i dostarczamy im gry, których pragną.

Luisa Bixio, dyrektor generalny Milestone

Hot Wheels polega na podkręcaniu ducha rywalizacji, a Hot Wheels Unleashed ożywia tę misję i przenosi w zupełnie inny świat, dla graczy w każdym wieku. Jesteśmy dumni z tego ekscytującego wydarzenia i nie możemy się doczekać, aż jeszcze więcej fanów odkryje grę i nową nadchodzącą zawartość w 2022 roku.

Andrew Chan, szef działu gier cyfrowych, Mattel.

Hot Wheels Unleashed oferuje graczom możliwość prowadzenia samochodów tak, jakby bawili się prawdziwymi zabawkami. Rozgrywka obejmuje wyścigi pełne adrenaliny, rozszerzony wybór pojazdów Hot Wheels® o różnych atrybutach i poziomach rzadkości, które gracze mogą dostosowywać za pomocą różnych skórek, oraz oszałamiające tory osadzone w codziennych lokalizacjach ze specjalnymi fragmentami torów i interaktywnymi elementami. Gra zawiera również rewolucyjny edytor torów, który umożliwia graczom dostosowywanie torów w dowolnym środowisku gry i udostępnianie ich społeczności gry Hot Wheels Unleashed. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wideo-recenzją.

Gra dostępna jest na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Xbox One, Nintendo Switch i PC (Steam i Epic Games Store).

5 2 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments