Newsy

IRG Formula 2018. Grand Prix Bahrajnu już w tę niedzielę

Już w tę niedzielę odbędzie się drugie wirtualne Grand Prix z serii IRG Formula 2018. Tym razem gracze rFactor 2 będą rywalizować na torze w Bahrajnie.

Podsumowanie Grand Prix Australii

Nowy sezon się zaczął trochę po staremu 🙂 To nie „deja vu”. W pierwszym wyścigu to znów Sebastian Kosmala odjechał w siną dal, a reszta zawodników walczyła między sobą. Skądś to znamy, prawda? Ale znamy też koniec tej opowieści i w tym razem mamy nadzieję na urozmaicenie wyników. Dominacja Sebastiana na początku wcale nie musi zakończyć się jego zwycięstwem.

Pojawili się nowi kierowcy, wrócili starzy wyjadacze. Ponadto mieliśmy 2 grupy na starcie do pierwszego wyścigu w Melbourne. Co prawda w grupie drugiej było 8-miu kierowców i wystarczyło dojechać do mety, aby mieć awans do wyższej grupy. Mamy jednak nadzieję, że to jednorazowy wypadek i kierowcy będą lepiej przygotowani do trudów niedzielnego wyścigu.

W grupie 1, jak już wspomnieliśmy, trochę „po staremu”. Sebastian z pół-minutową przewagą jako pierwszy przejechał linię mety. Za nim Zibiman, czyli „Siara” i wszystko jasne 😉 Zbigniew plasuje się na drugiej pozycji, a podium zamyka Adrian Kot. O dalsze pozycje walczyli Tomasz Wach i Łukasz Kogut, który był pierwszym zdublowanym przez lidera.

Zapowiedź Grand Prix Bahrajnu

Teraz zapraszamy wszystkich na wieczorno-nocny wyścig w krainie baśni z tysiąca i jednej nocy. Zaczynamy o zachodzie słońca i pewnie na początku kierowcy będą musieli szukać punktów dohamowań, by dobrze wejść w zakręty. Po zapaleniu świateł powinno być już mniej problemów.

No chyba, że szejkowie wybulą kasę i zafundują nam pustynne spłukiwanie kurzu w postaci ulewy na zawołanie 😉 Wtedy zrobi się hardcorowe widowisko – na trupy czekają już okoliczne sępy krążące w okolicy. Co ma być to będzie, teraz czas dla tych co muszą na kręcenie stintów, by załapać się na najwyższą grupę. No chyba, że zapał kierowców już ostygł i pojedziemy w jednym peletonie.

Transmisja z Grand Prix Bahrajnu dostępna będzie jak zawsze na zaprzyjaźnionym kanale MotoGamesTV. Zaczynamy w niedzielę o 21.00. Zapraszamy do oglądania i kibicowania.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments