IRG Formula 2018. Grand Prix Kanady już dziś wieczorem

Autor:
Data: 10 czerwca 2018 - 09:14

Już dziś wieczorem odbędzie się kolejne wirtualne Grand Prix z simracingowej serii IRG Formula 2018. Tym razem gracze rFactor 2 będą rywalizować na torze Gilles-a Villeneuve. Jest on znany wszystkim miłośnikom królowej motorsportu zarówno z wypadku w 2007, jak i jedynej wygranej naszego rodaka Roberta Kubicy w 2008 roku.
--

Po ciężkim wyscigu w Monaco kierowcy pilnie przygotowują się do kolejnego niedzielnego GP. 55 szybkich kółek i szachownica na mecie to cel każdego z nich. Każdemu z kierowców życzymy jak najmilszych wrażeń i zachęcamy do wzmożonych treningów. Planowany był tor przygotowany pod DX11 przez Studio niestety był pełen błędów i wróciliśmy do wersji zeszłorocznej.

Póki co Sebastian Kosmala nie znalazł w tym sezonie rywala. We wszystkich wyścigach zwyciężał i z kompletem 175 punktów przewodzi stawce kierowców, drużynowo wraz ze swoim zespołowym kolegą Pawłem Mrówka też prowadzą w klasyfikacji.

Circuit Gilles-a Villeneuve to bardzo szybki obiekt, większość toru pokonuje się płynnie poza ciasnym nawrotem Hairpin i wolniejszymi zakretami 3 i 7. Ale niech nie zwiedzie nikogo ten charakter, mamy tu bandy i sporo nierówności, trzeba zadbać o hamulce i pamiętać o zużyciu paliwa.

Zapraszamy na relację z tego Grand Prix na kanale MotoGamesTV oraz https://www.twitch.tv/nitjsefni czyli Andrzej oraz Sobol dołożą wszelkich starań, aby zrelacjonować wszystkie sytuacje podczas tego wyścigu.

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie