Newsy

IRG Formula 2018 w rFactor 2 startuje już w ten weekend

Już w tę niedzielę startuje kolejny sezon IRG Formula. Jest to czwarty z kolei, pełny sezon na wzór Formuły 1 w rFactor 2 organizowany przez IRG-World.

Sezon będzie składał się z 18 rund. Zacznie się jak co roku 25 marca w Melbourne podczas Grand Prix Australii, aby po zwiedzeniu prawie wszystkich kontynentów zakończyć się 25 listopada w Abu Dhabi. To całe 8 miesięcy dobrej zabawy i wspaniałej rywalizacji.

Każda z rund to zmagania bardzo zbliżone do tych prawdziwych znanych nam z Formuły 1. Plan weekendu wyścigowego składa się z sesji treningowej, kwalifikacji, rozgrzewki i oficjalnego wyścigu. Transmisję z tego wydarzenia wraz z komentarzem można śledzić na zaprzyjaźnionym kanale MotoGamesTV.

Do tej pory do sezonu zgłosiło się 14-cie zespołów i 7-miu „wolnych strzelców” co zagwarantuje dobrą walkę o puchary w klasyfikacji zespołowej i oczywiście indywidualnej. W stawce znajdują się zarówno stare wygi, rywalizujący w IRG Formula już od jakiegoś czasu, ale także nowicjusze. Może więc zdarzyć się praktycznie wszystko. Zapisy są jeszcze otwarte, więc jeżeli chcecie spróbować swoich sił, to już ostatnie chwile, by się zgłosić.

Wszelkie informacje o zbliżającym się sezonie, kalendarz oraz zapisy możecie znaleźć na IRG-World. Na Speed Zone możecie natomiast spodziewać się relacji oraz zapowiedzi kolejnych rund. Zapowiada się ciekawy sezon, więc warto go śledzić.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments