IRG GT3 2018. Pierwszy wyścig sezonu już w tę niedzielę

Autor:
Data: 14 kwietnia 2018 - 12:16

Już w tę niedzielę 15 kwietnia rozpoczyna się kolejny sezon simracingowej ligi IRG GT3 2018. Tym razem jako pierwszy tor kierowcy odwiedzą znany Circuit de Nevers Magny-Cours.
--

Historia tego toru to wzloty i upadki. W latach 60-tych XX wieku zaprojektowany został przez Jean'a Bernigaud'a i służył jako treningowy obiekt dla "szkółki" École de Pilotage Winfield. W latach 80-tych podupadł i dopiero w latach 90-tych posłużył jako testowy tor dla zespołów F1.

W 2003 roku po przebudowaniu Circuit de Nevers Magny-Cours zyskał nowe zakręty inspirowane tymi znanymi z innych słynnych obiektów. Mamy 3-kę Estoril, 5 - Adelaide i szykany Nurburgring. Tor może pomieścić aż 90.000 kibiców co robi wrażenie biorąc pod uwagę, że jest wiele miejsc z ograniczonym dostępem dla widzów.

66-ciu kierowców pojawiło się na serwerach IRG-World, aby sprawdzić swoje tempo. Ilu z nich zapisze się przed niedzielą do sezonu pokaże czas.

Zapraszamy kierowców do zapisywania się i na treningi, a kibiców w niedzielny wieczór na transmisję na zaprzyjaźnionym kanale MotoGamesTV. Niech Wasze silniki zaryczą, a opony trzymają się asfaltu jak najdłużej. Więcej informacji na IRG-World.

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Czas tworzenia: 0.4727 sekund(y). DB queries: 17.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie