Newsy

IRG GT3 2018. Race of Road Atlanta już w ten weekend

Ledwie opadł kurz po poprzednim wyścigu, a kierowcy już szykują się do następnego wyścigu sezonu simracingowej serii IRG GT3 2018. Tym razem przyszedł czas na tor Road Atlanta.

Początkowo wyścig miał odbyć się na torze Virginia, jednak z powodu błędu związanego z tą trasą, miejsce zostało zmienione i wybór padł na Road Atlanta. Obiekt ten znany jest doskonale kierowcom, a ostatni wyścig miał na nim miejsce w serii IRG Winter Formula 2018.

Zwariowane zakręty w pierwszym sektorze, bardzo długa prosta pomiędzy 7 i 10 zakrętem to zapowiedź kolejnego ciekawego wyścigu. Pamiętając o emocjach ostatniego weekendu zapraszamy wszystkich kibiców na relację na kanale MotoGamesTV zrealizowaną przez IRG Studio.

W klasyfikacji sezonu mamy zmianę na pozycji lidera. Daniel Stepkowski wyprzedził Zbigniewa Siarę. Ten ostatni źle obliczył ilość paliwa, bądź błędnie założył, że inni kierowcy z czołówki pojadą na 2 pit-stopy i stracił przez to szanse na drugie zwycięstwo. Zespołowo Infinity Racing Team wzmacnia swoja pozycję i z dorobkiem równo 400 pkt prowadzi w tabeli. Działo się na wyścigu w Czechach wiele, kto przegapił może obejrzeć nagranie z transmisji tutaj.

Kto pomimo krótszego okresu przygotowań będzie w stanie lepiej zapoznać się z torem i dopasować swój setup? O tym przekonamy się bardzo szybko. Zaplanujcie sobie czas na niedzielny wieczór i od 21:00 widzimy się na torze. Życzymy zawodnikom owocnych treningów i szachownicy na mecie wyścigu. Prognoza pogody warto sprawdzić, bo wstępnie mamy podane „możliwość deszczu”.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments