Newsy

IV Zlot Miłośników Włoskiej Motoryzacji Forza Italia

ForzaItalia.pl zaprasza wszystkich ceniących piękne i niezwykłe samochody pochodzące z południa Europy na IV Zlot Miłośników Włoskiej Motoryzacji „Forza Italia IV”. Impreza odbędzie się 18 maja (niedziela) o godzinie 11:30 na terenie zakładu przemysłowego Norblin w Warszawie.

Warszawski Zlot Miłośników Włoskiej Motoryzacji jest ogólnodostępnym spotkaniem mającym na celu integrację środowisk związanych z szeroko pojętą włoską myślą techniczną. Lista uczestników jest już dość długa, znajdziemy na niej takie perełki jak Lancia Delta HF Integrale, Fiat Supermirafiori 131, Alfa Romeo GT oraz milicyjny Fiat 125.

Organizatorzy mają nadzieje, iż także podczas tego zlotu odwiedzi imprezę kilka samochodów Maserati i Ferrari. Serdeczne zaproszenie skierowane jest również do miłośników włoskich jednośladów. Ponadto na terenie zabytkowej fabryki znajduje się ekspozycja motoryzacyjna prezentująca bogatą kolekcję unikatowych pojazdów i motocykli, w tym Stratopoloneza wyposażonego w silnik Ferrari Dino.

Program zlotu:
10:00 – Miejsce zbiórki: parking Wola Park – boiska do kosza
11:00 – Przejazd przez miast do muzeum Norblin
11:30 – 16:30 – Impreza (prelekcja lub 2), podziwianie Włoszek, grill…

Muzeum Przemysłu, Oddział Muzeum Techniki (dawna Fabryka Norblina)
Warszawa, ul. Żelazna 51/53

Bilety: uczestnicy 3 zł za samochód; zwiedzający 3 zł ulgowy i 6 zł normalny
źródło: forzaitalia.pl

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments