Motogry Relacje

Jak społeczność tworzy lepsze aktywności w Horizon 4 niż sami Twórcy

Spójrzmy prawdzie w oczy – Forza Horizon 4 już jakiś czas temu wystrzelała się z interesującej zawartości. Czwórka może nie jest jeszcze trupem, lecz pudrowanie od dłuższego czasu nie zachęca, aby powrócić do zabawy. Każdy wyczekujący „piątki” ma nadzieję na ulepszenie progresu gracza, głębszą rozgrywki czy nową mapę. Jednocześnie, z braku równie rozbudowanych ścigałek, ludzie wciąż znajdują rozrywkę w Horizon 4. Ci, którzy chcieli stworzyć coś więcej utworzyli JacoboGarage(JGAR).

JGAR to zapaleńcy, którzy w Grand Theft Auto V oraz Forzie Horizon 4 organizują bardzo przyziemne i restrykcyjne zloty. Zloty, na których naprawdę można poczuć powiew świeżości w grze. Świeżości, która nie jest kolejną wymyślną atrakcją dla 8 latków jak Lego, czy zawody w skakaniu Aventadorem w dal. Mimo że niektórzy członkowie i odwiedzający bywają młodzi, to pod doskonałą organizacją JGAR zloty odbywają się w świetnej atmosferze. Każdemu fanowi zlotów samochodowych i ich wirtualnych odpowiedników polecam odwiedzić ekipę JacoboGarage!

https://www.jacobogarage.pl/

Discord JacoboGarage


Zapraszamy również na podcast, który nagraliśmy wspólnie w zeszłym tygodniu!

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Jacek Piąstka
Wrocławski pasjonat rajdów, driftingu i stylu w motoryzacji. W przeszłości założyciel lokalnego klubu motocyklowego. Prowadzący Speed Zone Podcast. Od 3 lat pisze recenzje ściagłek. W wolnym czasie rozbija samochody w Beam.NG, fotografuje i nagrywa.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments