Newsy

Jest już zwiastun "Death Race"!

W oczekiwaniu na czwartą część Szybkich i Wściekłych, amerykańskie kino proponuje nam remake filmu z 1975r. – „Death Race”, który do kin „za wielką kałużą” ma trafić na końcu sierpnia. Zamiast Sylvestra Stallone i Davida Carradine, w rolach głównych zobaczymy Jasona Stathama znanego m.in. z Transportera, Crank czy The Bank Job. Obok niego wystąpi Tyrese Gibson (2Fast 2Furious) oraz Natalie Martinez.

Akcja filmu dzieje się w przyszłości, gdzie brutalne wyścigi z udziałem karabinów maszynowych i wszelakiej maści innej broni, są na porządku dziennym. Więźniowie są zmuszani do brania udziału w tychże właśnie wyścigach na śmierć i życie. Na kilka tygodni przed zwolnieniem z aresztu, naczelnik więzienia namawia do wzięcia udziału w śmiertelnych wyścigach samochodowych jednego z więźniów – Jensena Ames (Statham), który szybko staje się znany jako Frankenstein. Co ciekawsze, Jensen trafił do więzienia, bo został wrobiony w morderstwo własnej żony. Oprócz tego, jest też trzykrotnym mistrzem NASCAR…

Moim zdaniem zapowiada się ciekawie, a na Jasonie Statham widzowie jeszcze chyba nie mieli okazji się zawieść. Zwiastun do obejrzenia w serwisie Yahoo!

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments