Motogry Newsy

Już oficjalnie – Forza Horizon 5 w listopadzie!

Po miesiącach oczekiwań, na konferencji Xbox w ramach E3, zapowiedziano Forze Horizon 5! Jeden z niedawnych przecieków okazał się prawdziwy – twórcy zabiorą nas do Meksyku! Na wspomnianej już konferencji, zobaczyliśmy zwiastun, a także dość obszerny gameplay chwalący przede wszystkim warstwę wizualną produkcji. Przy tworzeniu krajobrazów Ameryki Północnej wykorzystano m.in. technologie fotogrametrii. Twórcy zapewniają tym samym o niemal fotorealistycznej grafice.

Zaprezentowano także nowy edytor nazwany „Events lab”. Pozwalać będzie na tworzenie zarówno wyścigów jak i całych trybów rozgrywki. Będzie to zatem edytor tras znany z poprzedniczki „na sterydach”. Premiera gry już 9. listopada 2021, na Xboxie Series X/S, Xboxie One, PC oraz w chmurze! Co ciekawsze, gra będzie dostępna od dnia premiery w ramach subskrybcji Xbox Game Pass.

Poniżej prezentujemy zarówno zwiastun, jak i gameplay, wprost z konferencji.

5 3 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Michał Pochopień
Fan motorsportu zarówno prawdziwego, jak i wirtualnego, śledzący prawdopodobnie wszystkie możliwe serie wyścigowe na świecie - w tym, jako jedna z 3 osób w Polsce oglądam NASCAR ;)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin Kapkowski
13 czerwca 2021 20:57

Coś cicho o porach roku?

Jacek
Jacek
13 czerwca 2021 21:21
Odpowiedź do  Marcin Kapkowski

dobre pytanie!

Rafal
Rafal
13 czerwca 2021 21:38
Odpowiedź do  Marcin Kapkowski

Hmm, w Meksyku są chyba tylko dwie pory roku. Także jeżeli coś wprowadzą, to pewnie będzie tylko pora deszczowa i pora sucha. W sumie to może być ciekawym doświadczeniem i pewną zmianą w stosunku do czterech pór roku z FH4.