Newsy

KITT z Knight Rider wskaże Ci drogę

„Michael, you’re going the wrong way, you ninny.” Tak mawiał KITT do głównego bohatera kultowego serialu Knight Rider, gdzie równie ważną rolę odgrywał czarny Trans AM. Firma MIO specjalizująca się w nawigacjach samochodowych, postanowiła wydać specjalny model – MIO Knight Rider GPS.

Produkt już samym wyglądem nawiązuje do przeboju telewizyjnego z Davidem Hasselhoffem w roli głównej. Po bokach umieszczono czerwone diody, wzorując się na tych umieszczonych z przodu serialowego Trans AM. Największą jednak atrakcją jest oczywiście głos, jaki wskazuje nam drogę. A ten jest identyczny jak w oryginale! Podłożył go nie kto inny, a William Daniels – osoba, która w latach 80′ podkładała głos KITT’a (na szczęście nie Val Kilmer, który jest odpowiedzialny za tą rolę w obecnym remaku Knight Ridera). Podczas włączania urządzenia powita nas charakterystyczne: „Hello Michael, where do you want to go today?”

Produkt trafi do sprzedaży w ciągu kilku miesięcy, a więc będzie świetnym prezentem pod choinkę. Producent szacuje cenę na ok. 270$ – nie wiele jak za osobistego KITT’a we własnym KARR… 😉

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments