Newsy

Klasyczny tor Monza w Project CARS 2

Klasyczny tor Monza pojawi się w Project CARS 2. Obiekt, zbudowany w 1922 roku, podczas swojej drogi do aktualnego stanu przechodził wiele modernizacji. Nigdy jednak nie było większego układu niż w latach 1954 – 1969.

To właśnie ta konfiguracja (konkretnie z 1967 roku), znana jako Świątynia prędkości, pojawi się w Project CARS 2 (oprócz współczesnej wersji toru). Dostępne będą trzy układy: owal, razem z dwoma profilowanymi zakrętami, tor drogowy oraz łączona konfiguracja (owal + tor drogowy), licząca w sumie 10km.

Klasyczna wersja toru drogowego różni się od współczesnej tym, że nie zawiera szykan. Dzięki temu samochody mogły osiągać olbrzymie prędkości. Jeżeli dodamy do tego jeszcze owal z profilowanymi zakrętami to trzeba przyznać, że nazwa Świątynia prędkości jest jak najbardziej trafiona. Nie możemy się doczekać, aby sprawdzić ten łączony układ w Project CARS 2 z wykorzystaniem nowoczesnych samochodów.

Monza – klasyczna wersja po lewej i współczesna po prawej.
Project CARS 2 to kolejna część znanej i lubianej produkcji z 2015 roku. Gra zadebiutuje 22 września 2017 roku oraz pojawi się na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments