Kluby nocne w Grand Theft Auto Online

Autor:
Data: 26 czerwca 2018 - 11:46

W lipcu pojawi się kolejna większa aktualizacja do GTA Online. Tym razem działalność przestępczą będą wspierały kluby nocne.
--

Nocna scena w Los Santos dostanie porządnego kopa. Dzięki staraniom znanego, mającego wiele znajomości i dość stabilnego finansowo impresario podziemie klubowej sceny dance rozkręci się na dobre.

Światowej klasy artyści już zapowiedzieli swoje koncerty w Los Santos, a fani będą walić drzwiami i oknami do klubów i magazynów, aby pogrążyć się w przepoconym, ekstatycznym błogostanie, gdy z głośników polecą sety Solomuna, Tale Of Us, Dixona i Black Madonny. Impreza zakończy się dopiero nad ranem.

Kluby nocne są świetną przykrywką dla wszelkiej działalności pobocznej, więc wejdź w ten interes, otwórz nowy lokal i pomóż DJ-om zorganizować najlepsze imprezy w historii. Zarządzaj klubem nocnym – przygotuj lokal, zaprojektuj wnętrze, zatrudnij pracowników i rozreklamuj go – im bardziej jest popularny, tym szybciej zapełnią się sejfy. Zarządzanie to uczciwa robota, która zapewnia stały dochód, ale pozwala też prać gotówkę z mniej legalnych źródeł w postaci Disruption Logisctics, The Open Road, SecuroServ czy Free Trade Shipping Co.

Źródło: Rockstar Games

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Xenon Racer
26 marca 2019
Dangerous Driving
09 kwietnia 2019
Drift19
kwiecień 2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie