Newsy

Kluby nocne w Grand Theft Auto Online

W lipcu pojawi się kolejna większa aktualizacja do GTA Online. Tym razem działalność przestępczą będą wspierały kluby nocne.

Nocna scena w Los Santos dostanie porządnego kopa. Dzięki staraniom znanego, mającego wiele znajomości i dość stabilnego finansowo impresario podziemie klubowej sceny dance rozkręci się na dobre.

Światowej klasy artyści już zapowiedzieli swoje koncerty w Los Santos, a fani będą walić drzwiami i oknami do klubów i magazynów, aby pogrążyć się w przepoconym, ekstatycznym błogostanie, gdy z głośników polecą sety Solomuna, Tale Of Us, Dixona i Black Madonny. Impreza zakończy się dopiero nad ranem.

Kluby nocne są świetną przykrywką dla wszelkiej działalności pobocznej, więc wejdź w ten interes, otwórz nowy lokal i pomóż DJ-om zorganizować najlepsze imprezy w historii. Zarządzaj klubem nocnym – przygotuj lokal, zaprojektuj wnętrze, zatrudnij pracowników i rozreklamuj go – im bardziej jest popularny, tym szybciej zapełnią się sejfy. Zarządzanie to uczciwa robota, która zapewnia stały dochód, ale pozwala też prać gotówkę z mniej legalnych źródeł w postaci Disruption Logisctics, The Open Road, SecuroServ czy Free Trade Shipping Co.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments