Kolejna odsłona Test Drive Unlimited oficjalnie zapowiedziana

Autor:
Data: 07 lipca 2020 - 23:57

Podczas dzisiejszego wydarzenia "Nacon Connect", francuski wydawca oficjalnie zapowiedział kolejną odsłonę serii Test Drive Unlimited. Gra będzie miała podtytuł Solar Crown i będzie kontynuacją serii, która ostatnio pojawiła się w 2011 roku wraz z Test Drive Unlimited 2.
--

"Solar Crown" pochodzi nazwy zawodów, które mogliśmy spotkać w drugiej części. Test Drive Unlimited Solar Crown ponownie wykorzysta koncepcję mistrzostw, dając graczom dużą swobodę i możliwość przechodzenia gry na wiele sposobów. Tytuł ma udostępnić ogromną, otwartą mapę bez żadnych wirtualnych ścian. W skrócie - jeżeli coś widzisz, możesz tam dotrzeć.

Nad grą czuwa dyrektor kreatywny z KT Racing, Alain Jarniou, który pracował również nad poprzednimi odsłonami Test Drive Unlimited. Możemy więc spodziewać się wielu elementów rozgrywki, które były cenione w poprzedniczkach, ale także liczyć na odpowiednie modernizacje, by tytuł sprostał obecnym trendom.

Na chwilę obecną nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych materiałów, video z rozgrywki czy chociażby daty premiery. Te najpewniej pojawią się w najbliższym czasie, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia części oryginalnego wydarzenia "Nacon Connect", dotyczącej Test Drive Unlimited Solar Crown.

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Project CARS 3
28 sierpnia 2020
WRC 9
03 września 2020
RIDE 4
08 październikaa 2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie