Newsy

Kolejna odsłona Test Drive Unlimited oficjalnie zapowiedziana

Podczas dzisiejszego wydarzenia „Nacon Connect”, francuski wydawca oficjalnie zapowiedział kolejną odsłonę serii Test Drive Unlimited. Gra będzie miała podtytuł Solar Crown i będzie kontynuacją serii, która ostatnio pojawiła się w 2011 roku wraz z Test Drive Unlimited 2.

„Solar Crown” pochodzi nazwy zawodów, które mogliśmy spotkać w drugiej części. Test Drive Unlimited Solar Crown ponownie wykorzysta koncepcję mistrzostw, dając graczom dużą swobodę i możliwość przechodzenia gry na wiele sposobów. Tytuł ma udostępnić ogromną, otwartą mapę bez żadnych wirtualnych ścian. W skrócie – jeżeli coś widzisz, możesz tam dotrzeć.

Nad grą czuwa dyrektor kreatywny z KT Racing, Alain Jarniou, który pracował również nad poprzednimi odsłonami Test Drive Unlimited. Możemy więc spodziewać się wielu elementów rozgrywki, które były cenione w poprzedniczkach, ale także liczyć na odpowiednie modernizacje, by tytuł sprostał obecnym trendom.

Na chwilę obecną nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych materiałów, video z rozgrywki czy chociażby daty premiery. Te najpewniej pojawią się w najbliższym czasie, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia części oryginalnego wydarzenia „Nacon Connect”, dotyczącej Test Drive Unlimited Solar Crown.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments