Newsy

Kolejny Abarth w Polsce!

Kolejny salon Abartha w Polsce – nadwornego tunera Fiata – już otwarty! Po Krakowie i Poznaniu przyszedł czas na Warszawę. Przypominamy, że firma założona przez Carlo Abartha jest kolejną ikoną włoskiej motoryzacji – dość powiedzieć, że samochody spod znaku Skorpiona odniosły już 10000 zwycięstw w sportach motorowych, pobiły 133 rekordy prędkości. W polskiej ofercie znajdziemy dwa samochody – Abarthowskie Grande Punto oraz „Pięćsetkę”.

Wspomniane już Abarthy dostępne na rodzimym rynku oferują niezapomniane wrażenia ze sportowej jazdy. Przyspieszenie obu samochodów oscyluje w okolicach 8 sekund do „setki” (z czego „pięćsetka” jest szybsza), prędkość maksymalna wynosi ponad 200km/h. Dodatkowo zamówić można pakiety Assetto oraz Esseesse, jeszcze bardziej tuningujące samochód.

Tak więc Abarth powrócił z nową twarzą, ale nadal z tą samą filozofią i bogatą tradycją. Po więcej informacji o tej niezwykle ciekawej i „egzotycznej” marce zapraszam do poniższych linków.

Przydatne linki:
http://www.abarth.pl/home.asp?skipintro=1 (strona domowa Abartha w Polsce)
http://www.youtube.com/watch?v=X7PfzS8N9nk (test Abartha 500 Esseesse w Top Gear)

Tę niewątpliwą gratkę dla każdego fana motoryzacji można podziwiać i kupować już w trzech punktach na terenie Polski, a są to:

– Kraków (VIAMOT, http://www.viamot.pl)
– Poznań (POL-CAR, http://www.pol-car.pl)
oraz nowo otwarty
– Warszawa (MOTO-TRANSUS, http://www.mototransus.pl)

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments