Newsy

Komentarz do FIM Speedway Grand Prix 2 nagrany!

Techland zakończył etap nagrań komentarza do gry. Podobnie jak w pierwszej części w roli komentatora usłyszymy Tomasza Lorka, syna wrocławskiej ziemi, znanego wszystkim fanom speedwaya między innymi z relacji Polsatu Sport czy Canal Plus.

„(…) Praca przy nagraniach do gry to bardzo ciekawe doświadczenie. Kocham różnorodność kuchni śródziemnomorskiej i uwielbiam sięgać po potrawy z wielu talerzy. Inaczej niż na zawodach tu można daną kwestię powtórzyć nawet kilka razy, a ponieważ narracja w grze rządzi się nieco innymi zasadami niż komentarz na żywo to powtórki zdarzają się często. Przy pracy nad drugą częścią gry pracowało nam się jednak już dużo sprawniej.

(…) Ekipę z Techlandu znam nie od dziś a niektórzy z nich to 100% fani speedwaya i często zdarza nam się spotykać na stadionach przy okazji różnych imprez. Najbliżej jest mi do Kierownika Projektu Macieja Kłokowskiego, rodowitego Ostrowianina, który jest szalenie zakochany w żużlu, a przy tym wykazuje dużo zdrowego dystansu do speedwaya. Pamiętam, że przed wejściem do studia zażartowałem, ze może wkomponujemy „Ogóra”, Tomka Jędrzejaka, gwiazdę ostrowskiego żużla do gry. Maciej uśmiechnął się, odparł, że jeszcze nie czas na „Ogóra” w GP, ale sam „Ogóra”, mistrz abstrakcyjnego humoru przyznał mi tydzień przed nagraniem, gdy bawiliśmy się w Pradze podczas pokazów freestyle motocrossu, że „to tylko gra, więc spokojnie mogę w niej wystąpić i polatać na bike’u”. W pracy twórczej musi być wesoło… Fakt, że właśnie w Polsce powstaje symulator żużla potwierdza opinię o tym, że mamy najlepszych kibiców tego sportu na świecie” – powiedział Tomasz Lorek po zakończeniu nagrań.
informacja prasowa – Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments