Motogry Newsy

Koniec Forzy Motorsport 7. Lepiej się śpieszyć

Jeśli ktokolwiek zastanawiał się czy kupić Forzę Motorsport 7, wybił właśnie ostatni dzwonek. Od 15 września bieżącego roku gra osiągnie status End of Life. Oznacza to, że nie będzie już wspierana, a co gorsza nie będzie można jej już kupić w Microsoft Store i subskrybcji Xbox Game Pass.

Są też jednak dobre wiadomości. Dla osób, które grały w nią w ramach usługi Xbox Game Pass i kupiły DLC, dostaną token pozwalający na dalszą grę. Każdy kto spełnia podane kryteria do 2 sierpnia powinien dostać tą przepustkę. Oczywiście osoba, która normalnie kupiła Forzę Motorsport 7, bez problemu może ją pobrać w każdej chwili, nawet po 15 września. Dla tych osób będą również działać usługi sieciowe oraz tryb multiplayer.

Oficjalną przyczyną usunięcia gry z dystrybucji i wyłączenia usług sieciowych są licencje na samochody i muzykę. Te z czasem wygasają i twórcy zmuszeni są do zaprzestania wsparcia lub odnowienia ich, co zwykle nie jest opłacalne.

3.8 6 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Alan Szyszka
Interesują mnie wszystkie gatunki jednak największą satysfakcję przynosi mi rywalizacja koło w koło. Lubię wyścigi, które wymagają skupienia oraz precyzji, a także luźną jazdę po mieście.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments