Newsy

Koniec plotek o GTA4: Europe

W sieci mieliśmy ostatnio prawdziwą lawinę plotek o nowej części GTA, która miałaby nosić podtytuł Europe. W końcu Rockstar zdecydował się zaprzeczyć tym domysłom.

Wiemy więc, że raczej nie ujrzymy nowej odsłony naszej ukochanej gry w europejskich realiach. A szkoda, bo według spekulacji jej akcja miałaby toczyć się w kilku metropoliach starego świata.

Jednak, gdy tylko jedna plotka cichnie, od razu pojawiają się nowe. Tym razem już oparte na solidniejszych podstawach. Rockstar zarejestrował bowiem znaki towarowe takie, jak: GTA: Bogota, GTA: Tokyo i GTA: Sin City. Czyżby więc tym razem mieliśmy trafić do Japonii czy Kolumbii? A może zamiast całej Europy, zwiedzimy – jak twierdzą pewne źródła – tylko sam Londyn? Zobaczymy.
Nadesłane przez mgcompany
Źródło – IDG.pl

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments