Newsy

Konkurs Need for Speed Carbon wciąż trwa!

Jeszcze do 21 kwietnia miłośnicy motoryzacji i tuningu mogą próbować swoich sił, przeprowadzając rzeczywiste bądź wirtualne modyfikacje samochodów. Need For Speed Carbon Virtual Tuning to propozycja dla wszystkich tych, którzy nie posiadają własnych samochodów, a mimo wszystko chcieliby zaprezentować swój talent w autotuningu. Zadaniem uczestników jest zmodyfikowanie dostarczonych przez Electronic Arts Polska fotografii samochodu Subaru WRX STI (wersja seryjna model 2006) przy użyciu oprogramowania do edycji grafiki lub w inny dowolny sposób. Podobnie jak w przypadku konkursu Need For Speed Carbon Car, obowiązkowym materiałem do wykorzystania jest logo gry, które należy umieścić na zgłaszanym do konkursu wirtualnym samochodzie.

Aby wziąć udział w konkursie Need For Speed Carbon Car, należy przeprowadzić tuning wizualny samochodu, w taki sposób, aby przypominał on dowolny pojazd z gry Need For Speed Carbon. W tym celu można wykorzystać udostępnione na oficjalnej stronie konkursu projekty pomocniczych materiałów graficznych lub użyć własnej inwencji twórczej. Jedynym obowiązkowym materiałem do wykorzystania jest logo gry, które należy umieścić na zgłaszanym do konkursu samochodzie. Nowością w tegorocznej edycji jest fakt, iż konkurs prowadzony jest w dwóch kategoriach: amatorskiej (osoby prywatne) oraz profesjonalnej (firmy, instytucje prezentujące tzw. demo-car’y).

Prace konkursowe należy zgłaszać do 21 kwietnia 2007, za pośrednictwem poczty internetowej. Wszelkie niezbędne informacje na ten temat, regulaminy konkursów, materiały pomocnicze i logo gry Need For Speed Carbon znaleźć można na stronie www

Dodam tylko, że nagrody są bardzo interesujące.

Informacja prasowa EA Polska

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments