Newsy

Kraje Bałtyckie kolejnym DLC do Euro Truck Simulator 2

Jakiś czas temu SCS Software udostępniło garść screenshotów z kolejnego DLC do Euro Truck Simulator 2. Dziś potwierdzono, że nowym regionem będą Kraje Bałtyckie.

Roboczy tytuł dodatku to „Beyond the Baltic Sea”. Dodatkowy obszar będzie obejmował całość trzech Krajów Bałtyckich, czyli Litwę, Łotwę i Estonię, ale także południową część Finlandii i fragmenty Rosji, w tym drugie co do wielkości miasto Rosji Sankt Petersburg. Dokładny fragment na mapce poniżej.

Aktualnie nie znamy niestety dokładnej daty premiery tego dodatku. Twórcy tłumaczą, że nowy obszar jest dość unikalny pod względem architektury, przemysłu i infrastruktury transportowej, także jego odpowiednie przygotowanie może trochę zająć. Kolejnych newsów możemy spodziewać się nadchodzących tygodniach, a może i miesiącach.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments