Newsy

Krzysztof Hołowczyc w polskiej wersji SEGA Rally!

CD Projekt poinformował, że w polskiej wersji gry rajdowej SEGA Rally pojawi się Krzysztof Hołowczyc. Znany rajdowiec wcieli się w rolę pilota.

SEGA Rally to najnowsza odsłona słynnego cyklu gier samochodowych i jednocześnie jedna z pierwszych gier rajdowych nowej generacji. Po raz pierwszy w historii gracze będą ścigać się po trasach, których nawierzchnia będzie dynamicznie zmieniać się z każdym okrążeniem. SEGA Rally będzie świetnie odwzorowywać fizykę jazdy, reakcje otoczenia i modele najlepszych samochodów rajdowych. Przede wszystkim jednak, gra ma dostarczyć ogromnej frajdy wszystkim graczom, także mniej zaawansowanym miłośnikom samochodówek.

Krzysztof Hołowczyc jest jednym z najlepszych polskich kierowców rajdowych, zdobywcą wielu tytułów i nagród. Jego udział będzie więc z całą pewnością doskonałym uzupełnieniem rewelacyjnie się zapowiadającej gry SEGA Rally.

SEGA Rally ukaże się na przełomie września i października, w pełnej, polskiej wersji językowej i w cenie 99,90 PLN. Więcej informacji na stronie www.gram.pl/SEGARally
Informacja prasowa – CD-Projekt

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments