Newsy

Kubica 17 na treningu do GP Turcji

Podczas wczorajszego popołudniowego trningu na torze Istanbul Park polak osiągnął 17 pozycję. Przejchał podczas tej sesji jedynie pieć kółek, więc nikt się nie dziwi na taki czas. Po treningu powiedział: – Podobnie jak trzy tygodnie temu na Węgrzech również tutaj przejechałem bardzo mało okrążeń podczas piątkowych treningów – mówi Polak. – Pokonałem pięć kółek pomiarowych, potem ćwiczyłem starty oraz zjazdy i wyjazdy z boksu.

– Wygląda na to, że w odróżnieniu od GP Węgier dobrze trafiliśmy z dostosowaniem opon do temperatury na torze. Musimy jeszcze trochę popracować nad innymi ustawieniami samochodu, ale mamy na to czas w sobotę podczas trzeciej sesji treningowej.
– Mam nadzieję, że uda nam się wejść do finałowej fazy kwalifikacji, a w wyścigu dojechać w punktowanej ósemce, choć na pewno nie będzie to łatwe. Szansa na piąte miejsce w klasyfikacji konstruktorów pozostaje i zrobimy wszystko, żeby przeskoczyć Toyotę. Oni generalnie są szybsi, tylko dotychczas mieli więcej problemów technicznych.

Wypowiedzi Roberta pochodzą z Rzeczpospolitej

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments