Kubica na podium w iRacing Endurance Series!

Autor:
Data: 19 kwietnia 2020 - 14:52

Robert Kubica wraz z Marcinem Skrzypczakiem, Niallem Quinn oraz Pablo Araujo stanęli na wirtualnym podium 12-godzinnego wyścigu na torze Suzuka, na platformie iRacing!
--

Niewątpliwie simracing jest czymś nowym dla Roberta Kubicy. Pierwszy raz zaangażował się w zawody na najwyższym poziome. Nikogo prawdopodobnie nie zdziwił sukces Polaka. Podkreślał jednak, że wdrożenie się do nowego środowiska stanowiło niemałe wyzwanie. Szczególną trudność stanowi odpowiednie wyczucie prowadzonego samochodu. Wiadomym jest fakt, że symulator mocno ogranicza siły działające na kierowcę, porównując je do prawdziwego samochodu. Mimo to, Kubica jechał bardzo pewnie i agresywnie. Jazda naszego rodaka mogła się podobać, pomimo kilku błędów. Gratulacje dla całego zespołu Orlen Team Targa.

Zainteresowanych zapraszamy na Instagram Roberta Kubicy, gdzie w relacji live z Marcinem Skrzypczakiem opowiedzieli nieco więcej o swoim starcie.

Foto:
instagram.com/robertkubica_real

Komentarze

bullet Beast
20 kwi 20 - 10:18
Gość
Nie widze tej relacji na instagramie. Gdzie ją znajdę?

bullet Rafer
21 kwi 20 - 16:36
Komentarze: 458
Można obejrzeć na youtube:


Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie