Newsy

L.A. Rush nadchodzi!

W najbliższym czasie na konsolę Playstation 2 wydana zostanie dość ciekawa pozycja. Gra będzie jakgdyby połączeniem doskonale znanych Drivera i NFS Underground. Produkt ten będzie nosił tytuł L.A. Rush.

Twórcy zapowiadają, że gra będzie klasyczną samochodówką z ładną oprawą graficzną i efektownym dźwiękiem. Ponadto w L.A. Rush znajdzie się około 30 licencjonowanych samochodów. W głównej mierze będą to wozy sportowe, jednakże w programie znajdą się także tzw. muscle cars i bryki z napędem na cztery koła. Natomiast prawdziwym rarytasem będzie 20 samochodów koncepcyjnych, które zaprojektowane będą przez znanych dziennikarzy, pracujących w amerykańskich magazynach motoryzacyjnych. Ciekawym dodatkiem w grze ma być 100 urządzeń, które każdy będzie mógł zainstalować w swojej bryce.

Jak sam tytuł wskazuje, akcja gry będzię się toczyć w Los Angeles. Autorzy programu zadbali o wierne odtworzenie wszystkich charakterystycznych miejsc tego miasta. W L.A. Rush znajdziemy wszystkie dzielnice tej amerykańskiej metropolii: Hollywood, Long Beach, Santa Monica, Mullholland, South Central, Bel Air, Beverly Hills i wiele innych. Twórcy gry wykupili nawet licencję na wykorzystywanie napisu Hollywood.

Jedyną wadą L.A. Rush może byc to, że wydana zostanie tylko na konsolę PS2, która w Polsce nie jest tak popularna jak PC.

Źródło: Gry.wp.pl

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments