Newsy

Live for Speed | Twórcy udostępnili raport z postępów

Live for Speed nadal żyje! Twórcy tego klasycznego tytułu właśnie udostępnili raport na temat swoich postępów w rozwoju gry.

Informacje pojawiły się na oficjalnym forum Live for Speed. We wpisie deweloperzy informują głównie o pracach związanych z usprawnieniami szaty graficznej. Kamieniem milowym ma być przepisanie Live for Speed na biblioteki Direct3D 11 (aktualnie gra korzysta z D3D w wersji 9). Twórcy wierzą, że dzięki tej zmianie, wszystkie kolejne modyfikacje pójdą o wiele łatwiej.

Dodatkowo zostało udostępnionych kilka screenshotów z nowej wersji (do zobaczenia poniżej). Trzeba przyznać, że prezentuje się to całkiem nieźle, biorąc pod uwagę, że gra istnieje od 2002 roku. Pełny wpis o zmianach (po angielsku) możecie przeczytać pod tym linkiem.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments