Newsy

Loot boxy znikną z Forza Motorsport 7

Studio Turn 10 ujawniło swoje plany odnośnie kolejnych aktualizacji Forza Motorsport 7. Jednym z głównych punktów jest całkowite usunięcie loot boxów (prize crates).

Forza 7 to jeden z popularniejszych samochodowych tytułów w ostatnim czasie. Od dnia premiery 3 października 2017, studio cały czas rozwija grę i wydaje kolejne aktualizacje. W sumie ukazało się już 15 większych updatów, które usprawniły produkcję poprawiając błędy i dodając nowe tryby.

Jednym z gorących tematów jest jednak obecność loot boxów, która została mocno skrytykowana przez społeczność. Co prawda można było kupować je jedynie za kredyty w grze, ale losowe zdobycie np. rzadkich samochodów dawało znaczącą przewagę w rozgrywce. W związku z tym studio postanowiło całkowicie usunąć ten element produkcji.

Usunięcie loot boxów jest jednak długotrwałym procesem, który potrwa najpewniej do zimy. Jest to spowodowane tym, że producenci nie mogą zaburzyć karier, które wypracowali sobie gracze. W rezultacie na początek odblokowano ponad 100 ekskluzywnych samochodów oraz całkowicie usunięto pojazdy ze skrzynek. Aktualnie nie posiadają one jakichkolwiek elementów, które mogą wpłynąć na przewagę podczas rozgrywki.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments