Mad Box. Najpewniej ostateczny wygląd konsoli i możliwy tytuł Project CARS 3

Autor:
Data: 13 stycznia 2019 - 12:13

Szef Slightly Mad Studios, Ian Bell przestał już trochę szaleć z wrzucaniem coraz to nowych projektów nadchodzącej konsoli Mad Box. Wygląda na to, że w końcu poznaliśmy ostateczny wygląd.
--

Na Twitterze pojawił się szereg renderów, prezentujących nadchodzącego Mad Boxa. Trzeba przyznać, że jest on już bardziej przystępny niż w poprzednich, nieco dziwnych projektach. Teraz faktycznie przypomina konsolę do gier.

Na specjalną uwagę zasługuje jednak przedni panel konsoli, który został wyposażony w ekran wyświetlający różnego rodzaju informacje. Wśród nich znajduje się na przykład tytuł gry, jaka jest aktualnie uruchomiona. Ciekawostką jest, że na zaprezentowanych renderach, na panelu wyświetlony jest tytuł Project CARS Revolution. Czyżby tak miała nazywać się kolejna, zapowiedziana niedawno, trzecia odsłona wyścigowej serii?

Źródło: Twitter

Komentarze ...

bullet Sajmon s89
13 sty 19 - 15:43
Gość
Hm wyglada na solidną konsole ale czy Mad Box dorówna playstation czy xbox? Pożyjemy zobaczymy, tym czasem powodzenia Mad Box

bullet Anonymous
13 sty 19 - 16:22
Gość
Ciekawe jakie bedą bebechy

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Project CARS 3
28 sierpnia 2020
WRC 9
03 września 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie