Newsy

Marcowa aktualizacja Gran Turismo Sport już dostępna

Dostępna jest już marcowa aktualizacja do Gran Turismo Sport. Darmowy update wprowadza 5 nowych samochodów i japoński tor AUTOPOLIS.

Wśród nowych maszyn znalazła się m.in najnowsza Toyota Supra a także kultowy McLaren F1 GTR. Pełna lista poniżej:

• Toyota GR Supra RZ ’19 (N300)
• Pagani Huayra ’13 (N700)
• Mercedes-Benz SLR McLaren ’09 (N600)
• Mazda Eunos Roadster (NA Special Package) ’89 (N200)
• McLaren F1 GTR – BMW (Kokusai Kaihatsu UK Racing) ’95 (Gr.3)

Oprócz samochodów dodano zlokalizowany w zachodniej Japonii międzynarodowy tor wyścigowy AUTOPOLIS. jego całkowita długość to 4674 m, różnica wysokości: 52 m, liczba zakrętów: 18, a najdłuższa prosta ma 902 m.

AUTOPOLIS to słynny tor wyścigowy położony pośrodku łańcucha górskiego w prefekturze Oita na Kiusiu, południowo-zachodniej wyspie Japonii. To ten znany jest z trudnego układu – wprawdzie sektor 1. to prosty odcinek szybkościowy, jednak w sektorach 2. i 3. na kierowców czekają złożone kombinacje zakrętów, wymagające różnych zakresów prędkości. Tor ma maksymalne wzniesienie wynoszące 7,2% i spadek wynoszący 10%, nie brak zatem pochyłości, więc bezbłędne pokonanie pełnego okrążenia wymaga dużej koncentracji. Oprócz międzynarodowego układu toru dodano także trasę skróconą, na której ostatni jest zakręt 10.

Dodatkowo aktualizacja wprowadza nowe wydarzenia, a także zawiera wiele innych elementów, usprawnień i poprawek.

Recenzja Gran Turismo Sport

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments