Motogry Zapowiedzi

Marzec obfituje w niszowe premiery wyścigowe

Speed Zone’owy szybki radar premier na marzec, przedstawia się następująco. Miesiąc ten nie opiewa o wiele premier, natomiast nadchodzące gry są zdecydowanie różnorodne!

  • Monster Jam: Steel Titans 2 – Rainbow Studios – PC, PS4, XONE, Switch – 2 marca
  • Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4, Milestone – PC, PS4, PS5, XONE, XS – 11 marca
  • Can’t Drive This – Pixel Maniacs – PC, PS4, PS5, XONE, XS, Switch  – 19 marca
  • Project CARS GO – Gamevil – Android, iOS – 23 marca

Monster Jam: Steel Titans 2 – zręcznościowa, choć oparta w dużej mierze na fizyce gra o Monster Truckach na licencji Monster Jam. Po poprzedniej, umiarkowanie przyjętej części (średnia recenzji PC na Metacritic 53%) nie oczekujemy zbyt dużo. Natomiast i tak cieszy, że nisza fanów pojazdów na wielkich kołach zostaje zapełniona.

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4 jest nową odsłoną serii motocrossowych wyścigów na arenie o stosunkowo zaawansowanej fizyce. Wielu pokłada duże nadzieje w tę część po świetnej odsłonie pierwszej (średnia recenzji PC 80%) oraz wielu trafnych obietnicach poprawy kluczowych elementów przez twórców.

Can’t Drive This to przystępna gra coopowa niewielkiego studia, łącząca elementy zręcznościowej fizyki z tworzeniem trasy i skakaniem po platformach. Gra podbije również platformę Nintendo, gdzie podejrzewam, że odnajdzie się najlepiej.

Project CARS GO będzie najpewniej czarnym koniem i wszystkim co najgorsze spotkało branżę gamingową. Mobilna odsłona Projektu Samochód to gra, w której sterowanie odbywa się przez przyciskanie jednego przycisku w odpowiednim czasie i łączenia w sekwencję, co ma odpowiadać za czas przejazdu samochodu po trasie wyścigu. Przyznacie, że to brzmi tak słabo jak tylko się da.

Przymierzacie się do zakupu którejś z tych gier na premierę? A może coś w najbliższych miesiącach wychodzi co przyciągnęło waszą uwagę?

5 2 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Jacek Piąstka
Wrocławski pasjonat rajdów, driftingu i stylu w motoryzacji. W przeszłości założyciel lokalnego klubu motocyklowego. Prowadzący Speed Zone Podcast. Od 3 lat pisze recenzje ściagłek. W wolnym czasie rozbija samochody w Beam.NG, fotografuje i nagrywa.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments