Newsy

Mashed w CyberGRZE!

W tym tygodniu do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski trafi gra Mashed, nowa odsłona popularnej CyberGRY. Gracze wezmą udział w szalonych wyścigach, w których liczy się nie tylko pedał gazu, ale i umiejętność korzystania ze znalezionych bonusów.

Mashed to niezwykłe wyścigi samochodowe, których musimy wykazać się sprytem, zręcznością, opanowaniem i wolą zwycięstwa. Celem jest dojechanie do mety na pierwszej pozycji. W Mashed liczy się to, ile razy zdołamy wyprzedzić rywali na tyle, by zniknęli z ekranu. Każde takie małe zwycięstwo nagradzane jest punktami. Jeśli sami damy się wyprzedzić, tracimy je. Wygrywa ten zawodnik, który jako pierwszy zdobędzie odpowiednią liczbę punktów.

Trasy, na których ścigamy się są bardzo zróżnicowane. Można znaleźć na nich gadżety takie jak beczki z paliwem, miny, rakiety czy działka miotacze płomieni. Właściwie użyte, „zabawki” mogą nam pomóc w wyeliminowaniu rywali. Mashed jest emocjonujący jak żadna inna gra wyścigowa zarówno wtedy, gdy gramy przeciwko komputerowi, jak i wtedy, gdy zmagamy się trybie multiplayer z innymi zawodnikami

CyberGRA to seria gier komputerowych, wydawanych w atrakcyjnej cenie (19,90 zł) i dostępnych w kioskach na terenie całego kraju. Do tej pory ukazały się w niej takie produkcje jak przebojowy Beyond Good and Evil, komiksowy Batman: Zemsta czy prześmieszna przygodówka Westerner. Mashed będzie pierwszą i na pewno nie ostatnią produkcją, która zaprosi graczy w świat wyścigów samochodowych.
Informacja prasowa

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments