Newsy

McLaren 650S GT3 w rFactor 2 już w tym tygodniu

Studio 397, powstałe ze współpracy Image Space Inc. z Luminis, a pracujące aktualnie nad rozwojem rFactor 2, poinformowało, że dodatek wprowadzający do gry model McLaren 650S GT3 będzie dostępny już na początku sierpnia. Będzie to pierwsze płatne DLC do rFactor 2. Pojawiły się również screenshoty prezentujące pojazd na torze.

Model McLaren 650S GT3 został stworzony na potrzeby gry we współpracy z samym producentem pojazdu. Ponadto właśnie tym samochodem będą ścigać się gracze biorący udział w sponsorowanych przez McLaren zawodach World’s Fastest Gamer. Turniej będzie składać się z 4 rund na torach Silverstone i Circuit Park Zandvoort, a pierwsza z nich odbędzie się już 13 sierpnia. 1 sierpnia natomiast wystartuje rejestracja osób chętnych do wzięcia udziału w zmaganiach. Gracze będą mogli zapisać się na stronie Studio 397.

Dodatkowe informacje o samym turnieju dostępne są na stronie McLarena, natomiast poniżej prezentujemy wspomniane screenshoty modelu McLaren 650S GT3:

rFactor 2 to sequel wydanego w 2005 roku zaawansowanego symulatora wyścigów ze studia Image Space. Gra jest dostępna jedynie na komputery osobiste.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments