Newsy

Mercedes E-klasa 2010.

Render grafików czy oficjalne zdjęcia? Tego jeszcze powiedzieć na pewno nie można. Mimo wszystko, niemiecki magazyn Autobild jest swoistą skarbnicą jeśli chodzi o najnowsze modele niemieckiej motoryzacji. W ostatnim numerze oznajmili, że posiadają „Ekskluzywne zdjęcia” najnowszego Mercedesa E-klasy. Ale jak to w światku medialnym bywa, czasem te „ekskluzywne zdjęcia” okazują się wytworem komputerowym. Na podstawie jednak wcześniejszych „spy-photo” i spekulacji odnośnie wyglądu nowej E-klasy, bardzo możliwe, że tak właśnie będzie wyglądać nowy model rodzinnej limuzyny Mercedesa.

Przednie światła to interesujące połączenie nowej C-klasy oraz luksusowej S-klasy. W oczy rzucają się także światła LED w przednim zderzaku. Linia boczna jest inspirowana tą znaną nam już z C-klasy. Z tyłu natomiast światła zachodzą niemal na połowę tylnego błotnika.

Autobild twierdzi, że nowa E-klasa zostanie zaprezentowana w okolicach marca 2009 roku. Większej ilości szczegółów należy więc się spodziewać na salonie w Genewie przyszłego roku. Do sprzedaży w Europie, auto ma trafić latem przyszłego roku.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments