Milestone zapowiada MXGP 2020

Autor:
Data: 15 październikaa 2020 - 17:39

Firma Milestone z dumą ogłasza, że MXGP 2020, nowa gra z oficjalnej serii FIM Motocross World Championship, pojawi się w sprzedaży na PlayStation®5 już 10 grudnia. Dostępna będzie również na PS4, Xbox One oraz PC.
--

W MXGP 2020 w pełni doświadczysz emocji aktualnego sezonu MXGP, rywalizując z 68 kierowcami z kategorii MXGP i MX2 na 19 torach prosto z sezonu 2020. Zaczynając jako nowicjusz, utorujesz własną drogę do sławy: albo dołączając do któregoś z zespołów, albo tworząc własny.

Oficjalne tory MXGP nie wystarczą? Edytor torów powraca, z nowymi, ekscytującymi opcjami! Dzięki nowej opcji Heightmaps, gracze mogą odtworzyć konfiguracje prawdziwych tras MX, często budowanych na wzgórzach i górach, dodając realizmu i prawdziwej adrenaliny. Gracze będą mogli wybrać spośród 4 różnych typów terenu: równiny, kamieniołomów, winnicy i lasu, aby stworzyć wymarzony tor. Wszystkim później mogą podzielić się ze społecznością w internecie.

W MXGP 2020 powraca jeden z najbardziej lubianych trybów, Playground, pozwalający na swobodną jazdę - solo lub z przyjaciółmi*. Gracze mogą doskonalić swoje umiejętności w inspirowanej norweskimi fiordami strefie treningowej, a od tego roku również wybrać na przejażdżkę z nawet trojgiem przyjaciół*. Powraca również Waypoint, pozwalający na wyścigi do czterech graczy.

Tryb wieloosobowy w MXGP 2020 zostanie wzmocniony dedykowanymi serwerami, co pozwoli na lepszą rozgrywkę bez lagów, a tryb Race Director pozwoli na stworzenie niesamowitych zawodów w sieci, od ustawiania miejsc startowych, poprzez przypisywanie kar, aż po wybieranie ustawienia kamer.

W MXGP 2020 każdy kierowca jest niezwykły, więc może wyrazić to za pomocą ponad 10 tysięcy oficjalnie licencjonowanych przez ponad 110 znanych marek świata Motocrossu przedmiotów. To nie tylko ozdoba: repliki rzeczywistych części motocyklowych mogą naprawdę wpłynąć na działanie motocyklu.

Gra MXGP 2020 pojawi się w sprzedaży na PlayStation®5 już 10 grudnia tego roku. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie WWW.

*opcja dostępna po premierze gry.

Źródło: Koch Media Poland

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

DIRT 5
06 listopadaa 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie