Newsy

Mistrzostwa na ostatniej prostej!

Już w ten piątek o godzinie 18:00 na antenie HeadShot TV rozpocznie się transmisja finału Mistrzostw Polski NFS Carbon. Stawką będzie tytuł najlepszego gracza w kraju oraz wartościowe nagrody ufundowane przez EA Polska, Multimedia Vision oraz MSI Polska.

Po ponad dwóch miesiącach intensywnych rozgrywek, setkach ukończonych wyścigów i tysiącach wirtualnych kilometrów na liczniku przyszedł czas poznać najlepszych z najlepszych. Spośród 249 osób zgłoszonych do Mistrzostw wyłoniono 4 graczy, którzy rywalizować będą w studiu telewizji internetowej HeadShot o chwałę, pieniądze i sprzęt komputerowy.
Electronic Arts Polska, główny patron Mistrzostw, ufundował 2 000 zł do podziału między trzech najlepszych, Multimedia Vision przekazała dla finalistów trzy kierownice SPEED-LINK, zaś MSI Polska kartę graficzną GF 8600GT. Kto wróci z turnieju z tarczą a kto na tarczy? O tym przekonacie się już jutro o godzinie 18:00, oglądając www.headshot.pl.
Finaliści turnieju:
– Artur „Arcyk” Karczewski – LX Team
– Grzegorz „Grzeynick” Kossobudzki – LX Team
– Łukasz „lecho” Leśniewski – Too Fast Clan
– Krzysztof „Chris” Sojka – PGSPokerStrategy.com
Wszystkich zapraszamy również na oficjalną stronę internetową Mistrzostw Polski NFS Carbon, która znajduje się pod adresem www.nfscup.pl. Znajdziecie na niej wszelkie informacje związane z tą imprezą.
Informacja prasowa

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments