Informacje Motogry

Mistrzostwa Polski Burnout Paradise Party już za tydzień!

Jeszcze w tym miesiącu odbędzie się nasz pierwszy dolnośląski event Speed Zone! Zapraszamy do Wrocławia na Mistrzostwa Polski Burnout Paradise Party – jedynej takiej imprezy zorientowanej wokół kultowej arcade’ówki.

Czym jest Burnout Paradise Party?

To lokalny tryb imprezowy w grze Burnout Paradise pozwalający na rozgrywkę do 8 osób w trybie turowym. Polega na wykonaniu zadań w 3 różnych kategoriach: wyścigowych, wyczynowych i skilowych. Są to dla przykładu: wyścigi na czas, skok w dal lub jazda bez uszkodzeń po wąskim torze. Rozgrywka będzie odbywać się w Burnout Paradise Remastered, na konsoli Nintendo Switch, podpiętej do telewizora. Do sterowania będziemy wykorzystywać Nintendo Pro Controller dzięki uprzejmości firmy CeX!

Co warto wiedzieć o Burnout Paradise

Gra dostępna jest na szerokiej gamie platform od Xboxa 360, PS3 i PC aż po wersję Remastered na PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch więc jest dużo opcji potrenowania przed turniejem! W czasie naszych rozgrywek wyłonimy trzech najlepszych graczy, których nagrodzimy pod koniec eventu.

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w naszych Mistrzostwach Polski musisz:

-posiadać minimum 13 lat
-napisać na instagram @speedzonepl w terminie do 28.08 19:00 podając swoje Imię, wiek oraz nazwisko lub ksywę. Potwierdzimy miejsce na twój udział w oddzielnej wiadomości

Jeśli masz minimum 7 lat, a chcesz wziąć udział w mistrzostwach twój opiekun prawny musi napisać na instagram @speedzonepl ,aby zapisać Cię na zawodach lub musisz zapisać się na miejscu.

Prowadzone będą też zapisy od g.17:00 na miejscu eventu w Forma Płynna Beach Bar. Zastrzegamy, ilość miejsc jest ograniczona i dla zapewnienia sobie miejsca wcześniejszy zapis przez instagrama jest wskazany!

Widzimy się w Formie Płynnej!

Event Mistrzostwa Polski Burnout Paradise Party odbędzie się we Wrocławiu na Wybrzeżu Stanisława Wyspiańskiego 20 w Beach Barze Forma Płynna. Gdybyście się zgubili, piszcie na @speedzonepl!

Do zobaczenia w ostatni weekend lata!

Dziękujemy firmie CEX i Formie Płynnej za wsparcie naszego wydarzenia nagrodami, miejscem oraz wsparciem technicznym!

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Jacek Piąstka
Wrocławski pasjonat rajdów, driftingu i stylu w motoryzacji. W przeszłości założyciel lokalnego klubu motocyklowego. Prowadzący Speed Zone Podcast. Od 3 lat pisze recenzje ściagłek. W wolnym czasie rozbija samochody w Beam.NG, fotografuje i nagrywa.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments