Newsy

Modyfikacje pojazdów w Need For Speed Payback

Electronic Arts udostępniło dziś nowe materiały na temat modyfikacji pojazdów w Need For Speed Payback. Oprócz szczegółów dotyczących standardowego tuningu, zostało również rzucone trochę więcej światła na temat odnawiania wraków. Pojawił się także nowy zwiastun.

W NFS Payback istotną rolę odegrają modyfikacje pojazdów. Producent zapewnia, że możliwości tuningu będą dużo bardziej rozbudowane niż w poprzednich odsłonach serii, dzięki czemu każdy gracz będzie w stanie stworzyć swój unikalny pojazd. Od strony wizualnej, wiele elementów karoserii takich jak maski, zderzaki czy błotniki będzie podatnych na zmiany. Jednak oprócz ulepszeń stylistycznych, dużo ważniejsze okażą się modyfikacje mechaniczne.

To właśnie ulepszenia mechaniczne w głównej mierze wpłyną na nasze wyniki w grze, a co z tym idzie kolejne części do tuningu, które uzyskamy dzięki wygranym. Im wyższe miejsce zajmiemy w wyścigu, tym lepsze części otrzymamy. Jeżeli jednak wygrany sprzęt nie spełnia naszych oczekiwań, zawsze możemy skorzystać ze sklepów.

Części mechaniczne zostały podzielone na sześć kategorii: blok silnika, głowicę, turbo, odprowadzanie spalin, ECU i skrzynię biegów. Aby osiągnąć najlepsze wyniki, zajdzie potrzeba ulepszania każdej z nich. Dodatkowo EA wspomina, że warto będzie inwestować w sprzęt tego samego producenta, ponieważ wpłynie to bezpośrednio na osiągi. Trzeba również wziąć pod uwagę, w czym dany producent się specjalizuje.

Oprócz tuningu samochodów fabrycznych, nowością w Need For Speed Payback będzie możliwość odnawiania wraków. Wraki będą rozlokowane po całej mapie świata w oczekiwaniu na odkrycie. Najpierw będziemy musieli znaleźć podwodzie. Jeżeli nam się uda, kolejnym etapem będzie znalezienie brakujących części takich jak koła, układ napędowy oraz dwa wyjątkowe elementy, specyficzne dla wybranej konstrukcji wraku. Jeżeli skolekcjonujmy wszystkie elementy, uda nam się doprowadzić wrak do stanu fabrycznego. Wtedy już nic nie stoi na przeszkodzie, aby dalej go ulepszyć zamieniając w super samochód.

Co ciekawe, każdy z wraków będziemy mogli przekształcić w jeżdżący pojazd dowolnej klasy: race, drift, off-road, drag lub runner. Także na przykład będzie możliwość przerobienia Forda Mustanga w pojazd terenowy. Łącznie jest pięć wraków, które można odbudować: Chevrolet BelAair z 1955 r., Ford Mustang z 1965 r., Nissan Fairlady ZG z 1971 r., Chevrolet C10 Stepside Pickup z 1965 r. i Volkswagen Beetle z 1963 r.

Need For Speed Payback nadjedzie 10 listopada 2017. Gra ukaże się na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

[ Więcej informacji o grze ]

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments