Newsy

Monster Energy Supercross 3 już w lutym!

Nowa motocrossowa gra, sygnowana nazwą popularnego napoju energetycznego a także ogromnej firmy sponsoringowej została zapowiedziana na 3 Lutego 2020 roku.

Jest to trzecia część ciepło przyjętej szczególnie na zachodzie, serii motocrossowych zmagań na stadionach. Niczym w serii F1 – do odegrania będzie cały sezon Supercrossu w zaciszu własnego domu. Gra będzie dostępna na wszystkich współczesnych platformach: PC, Google Stadia, konsolach stacjonarnych oraz Nintendo Switch.

Deweloperzy z Milestone mają przygotować całowicie nową fizykę odpowiedzialną na prowadzenie motocykla, zapewniają też o zupełnie nowych postaciach i laserowo skanowanych obiektach w świecie gry, jak i przebudowaniu od podstaw animacji postaci dla jeszcze wyższego realizmu. Po raz pierwszy w serii również zostaną dodane oddzielne animacje dla płci żeńskiej kierowcy.

Więcej też ma dziać się w edytorze tras, który zostanie wzbogacony o nowe elementy. Twórcy zapewniają o nowej architekturze dedykowanych serwerów oraz trybie „Race Director Mode” dzięki któremu najprawdopodobniej wcielimy się w „małego” organizatora imprezy. Najnowsza część Supercross ma również wprowadzić tryb kooperacji na jednej arenie.

Szykuje się dużo zabawy na błotnistych arenach. Czy będzie to pierwsza część która przebije się do masowej świadomości Europejskiego odbiorcy? Przekonamy się już za niecałe 4 miesiące.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Jacek Piąstka
Wrocławski pasjonat rajdów, driftingu i stylu w motoryzacji. W przeszłości założyciel lokalnego klubu motocyklowego. Prowadzący Speed Zone Podcast. Od 3 lat pisze recenzje ściagłek. W wolnym czasie rozbija samochody w Beam.NG, fotografuje i nagrywa.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments