Motogry Newsy

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5 już w marcu 2022 roku!

Dla każdego zapalonego miłośnika crossów, Monster Energy Supercross jest grą obowiązkową. Już 17 marca 2022 r. na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows PC/STEAM ukaże się piąta jej odsłona. Wersja na PlayStation będzie obsługiwać bezpłatną aktualizację z PS4 do PS5, a wersja na Xbox oferuje Smart Delivery. Kupując grę przez tą usługę dostajemy ją od razu w najlepszej możliwej wersji.

Kariera

Kariera, jak w każdej grze wyścigowej, będzie się opierać o system ,,od zera do milionera”. Zaczniemy jako amator w klasie 250SX Futures dążąc do klasy zawodowca. Dodano także znany z poprzedniczki Rider Shape System, czyli system który wpływa na wyniki jeźdźców w przypadku upadków lub kontuzji. Do naszych obowiązków będzie należeć robienie treningów, aby zachować najwyższą formę.

Ciągłe nowości

Do puli crossów dodano, uwielbiane przez wiele osób, dwusuwy dostępne w każdym trybie gry. Rhythm Section Editor natomiast pozwala na ogromne pole manewru w zakresie budowania i edycji torów. Będziem mogli mieszać i dopasowywać istniejące wcześniej moduły, aby projektować nowe odcinki torów, a następnie dzielić się nimi ze społecznością.

W tej edycji powróci także The Track Editor Contest.

Koch Media Info

Użytkownik będzie miał okazję zobaczyć, jak jego dzieło jest replikowanie w prawdziwym życiu i uczestniczyć w oficjalnych mistrzostwach 2022. Ta wyjątkowa funkcja jest jedyną w swoim rodzaju okazją w branży gier wideo: cyfrowy tor zaprojektowany przez gracza będzie użyty przez prawdziwych kierowców w mistrzostwach Monster Energy AMA Supercross 2022.

W kwestii gry online nic się nie zmieniło. Nadal będzie komunikacja miedzyplatformowa. Zapewni to napewno niebywałe doświadczenia podczas mistrzostw Yamaha eSX znanych z poprzedniej edycji.


W oczekiwaniu na najnowszą odsłonę, odsyłamy do naszej recenzji poprzedniczki

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Alan Szyszka
Interesują mnie wszystkie gatunki jednak największą satysfakcję przynosi mi rywalizacja koło w koło. Lubię wyścigi, które wymagają skupienia oraz precyzji, a także luźną jazdę po mieście.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments