Motogry Newsy

Monster Jam Steel Titans 2 – pierwsze wrażenia

Już teraz możecie grać w najsłynniejszą grę o Monster Truckach na PS4, Xbox One oraz PC. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się czy kupić tą grę, to może moje pierwsze odczucia wam w tym pomogą.

Zabawki dużych chłopców

Jak to duże zabawki mają w naturze, zazwyczaj trudniej się je prowadzi od ich mniejszych odpowiedników. Według mnie twórcy zbyt bardzo chcieli połączyć symulator z arcadem. Przykłady są na każdym kroku. Podczas wyścigów najmniejsza górka potrafi nas wytrącić z toru jazdy, lecz nie ma problemu w podjechaniu pod pionową skałę. Model zniszczeń jest symboliczny, ponieważ odpadają tylko elementy karoserii. Kolejną sprawą, która od raz rzuca się w oczy to optymalizacja na PS4. Grafika nie jest najwyższych lotów, a i tak tekstury potrafią mieć chwilę zawahania i być zamazane, zdarza się też, że koła wpadną pod tekstury. Na pochwałę zasługuje natomiast soundtrack.

To tak na szybko co mogę ocenić po kilku godzinach gry. Jeśli chcecie mieć większy obraz na grę to zapraszam do krótkiego gamplayu oraz przypominam o recenzji, która za niedługo się pojawi i na pewno bardziej wam pomoże w podjęciu decyzji.

2 3 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Alan Szyszka
Interesują mnie wszystkie gatunki jednak największą satysfakcję przynosi mi rywalizacja koło w koło. Lubię wyścigi, które wymagają skupienia oraz precyzji, a także luźną jazdę po mieście.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments